Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Paisje Psp, Lojra, filma Etj

Kontakt

Përshkrimi

Pajisje psp, lojra, filma etj
shes psp, lojra, filma etj etj ……..

kart memorie per ps2 8mb cmimi 200leke

psp me 4 lojra origjinale dhe disa lojra te tjera ne karten memorie 1gb me cmimin 100euro
ose
4lojrat per psp me cmimin se cila 1000leke
ndersa psp shitet 10000 leke

kam dhe cd me mp3 me mbi 7gb kenege hip hop etj….
te gjitha se bashku shiten per 85euro
kam dhe 2 filma origjinal
War of the Worlds cmimi 10euro
Collateral 10euro

Tel. : aka_skylinegt_r34@yahoo.ca

Cel. : 069 444 60 62


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1133 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shes Paisje Psp, Lojra, filma Etj

Tiranë - Shqipëri


05/11/2009 3:05 pm


069 444 60 62


Ofertat Më Të Shikuara