Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes pick up Ford Explorer Sport

13200 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes pick up Ford Explorer Sport truck 4X4 Viti 2002, 13,200 Euro
*** OKAZION***Tirane, shes makine pick-up Ford Sport Truck 4X4 Viti 2002, 13,200 Euro ***
Karburanti: Me Gaz (Perfitoni nga cmimi i ulet i gazit ne krahaim me Naften ose Benzinen)
Targa: TR
Ngjyra…..: Ulliri
Kamjo……: Manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 2700
KM………: 160000 ose 101 000 milje

*Dogana e paguar me gjithe dokumentacionet e tjera te rregullta-perfshire edhe siguracionin e paguar per nje vit. (Custom duty fees paid in full-all auto documentation is in order encluding the insurance paid for one year.)

Kemi ne disponim truck 4X4-Ford Sport- Makine e sapo ardhur nga USA – ngjyra boje bari ose jeshile e theksuar- i ka cd-player dhe tape player- Kondicioneri i perkryer- celesi vjen me pult- cdo gje automatike , ka kod anti-vjedhes-ka karroceri , dhe rekomandohet per ata qe merren me biznes ose me pune ndertimi apo transport mjetesh e mallrash. Per te pare gjendjen e makines mund te telefononi Gimin ne numrin e shtepise: 0871 2 2388 ose ne numrin cel: 030-60-945048025 . Ose mund te dergoni e-mail ne adresen : rudarb07@hotmail.com- Vendodhja e makines ne Kolonje. Do te ngeleni te kenaqur kur te provoni kete automjet-klikoni foton për ta zmadhuar.

We are selling a ford explorer truck 4X4- just shipped from USA- olive color or dark green- cd and tape player included-key comes with a starter-everything is automated, anti-theft code included-it is specially recomended for those who have a merchant activity, perfcet for construction or goods transportation. Wondering to give it a try???-pls. call Gimi at : 0871-2-2388 or at: 030-6945048025. E-mail address : rudarb07@hotmail.com. Car is located in Kolonja. You will be happy to look at this offer- click the photos below to enlarge the picture.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1039 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes pick up Ford Explorer Sport