Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Scooter Yamaha BWS 100cc

40000 Lek

Përshkrimi

Shes Motorrin me ngjyre te kuqe ka 7500 km te kaluara ka doganen e paguar dhe eshte shume i mire per udhtime sidomos per qytet andaj mos hezitoni thirrni ne numrin e telefonit…


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 914 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Scooter Yamaha BWS 100cc

Postuar Nga:

Motor

Shkoder/Albania


29/08/2009 9:22 am


0685320125


Ofertat Më Të Shikuara