Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Seat Leon 1.6 Sportive Viti 2006 me DOGANE

9700 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes Seat Leon 1.6 Sportive Viti 2006 me DOGANE
Shes SEAT LEON SPORTIVE 1.6

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo…..: manual
Ftohja…..: Klima automatik

Me dogane
Xhama te zinj
ABS
mbyllje qendrore e makines me pult dhe kamera brenda
sinjalisitik per gomat
Baxha
Disqe 17 sportiv
Antispin – merr kthesat me shpejtesi te madhe
Sensor parkimi
Air Bag 8 Cope
Cmimi 9700 Euro [i diskutueshem]

Cel : 067 3034302


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1554 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Seat Leon 1.6 Sportive Viti 2006 me DOGANE shes Seat Leon 1.6 Sportive Viti 2006 me DOGANE

Postuar Nga:

shes Seat Leon 1.6 Sportive Viti 2006 me DOGANE

Tirane / Shqiperi


25/10/2010 5:59 am


067 3034302


Ofertat Më Të Shikuara