Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Suzuki Vitara pershtatur per relly gati e re.

3200 Euro

Përshkrimi

Shes Suzuki Vitara 1998, Motor 1.6
Cdo gje e bere nga e para, Goma, disqe, motor, tapiceri
dhe cdo gje xhenerike e re.
E lyer e ber nga fillimi cdo gje. Me siguracion dhe letra te paguara
deri ne qershor 2012.
Ngjyra blu perl.
TEL: 0695746799


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1940 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Suzuki Vitara pershtatur per relly gati e re. Shes Suzuki Vitara pershtatur per relly gati e re. Shes Suzuki Vitara pershtatur per relly gati e re. Shes Suzuki Vitara pershtatur per relly gati e re. Shes Suzuki Vitara pershtatur per relly gati e re.

Postuar Nga:

Eni

Tirane


05/10/2011 6:27 am


0695746799


Ofertat Më Të Shikuara