Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Volkswagen Golf 4

5800 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e bardhe metalizatto
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM………: 112000

wolkswagen golf 4 , i sapoardhur ne 06.09.2009.Me nje pronar te vetem. i perkryer si jashte dhe brenda.Chiusure centralisate, airbag, abs, timon pilot, kasetofon. xhama elektrik, me 5 dyer. Viti: dhjetor 1998. Me dogane. Shume pak i trajtueshem, pasi eshte perfekt
per informata me te hollesishme kontaktoni ne 0684345354


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 907 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

VolsWagen Golf 4

Tirane/Albania


12/09/2009 12:59 pm


0684345354


Ofertat Më Të Shikuara