Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Volkswagen VW CADDY

720000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: manual
Fuqia KW..: 55
KM………: 109000

Makina eshte ne gjendje shume te mire, 2 x Airbag, timon hidraulik, TDI, ABS, me dogane te paguar, motor dhe pjese xhenerike ne gjendje shume te mire.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1236 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Volkswagen VW CADDY