Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Volswagen Golf 4

5800 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Volswagen Golf 4 me keto cilesi : karburantin benzin, ngjyren e bardhe metalizato,kamjon manual,ftohjen kondicioner,fuqine KW 55, dhe KM 112000.
wolkswagen golf 4 , i sapoardhur ne 06.09.2009. me nje pronar te vetem. i perkryer si jashte dhe brenda. chiusure centralisate, airbag, abs, timon te komanduar, casetofon. xhama elektrik, me 5 porta..dhjetor 1998. me dogane. shume pak i trajtueshem, pasi eshte perfekt…


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 838 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

VolsWagen Golf 4

Tirane/Albania


11/09/2009 2:33 pm


0684345354


Ofertat Më Të Shikuara