Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes xhip Land Rover Range HSE

35000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 220
KM………: 62000

Range Rover HSE 4.4 benzine 2003 Ngjyre e zeze, sedilje lekure bezhe. Disqe 19″. Sedilje me ngrohje para dhe pas. Klima para dhe pas! Impiant Audio Harman Kardon, ekran, GPS, xhama te zinj, dogane e paguar, Targa TR, E rregullt! Full Optional. Gjendje shume e mire! 62000km, 54000 euro i diskutueshem

Shitet per blerjen e nje Range Rover Supercharged te 2010!


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1287 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes xhip Land Rover Range HSE