Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes xhip Mercedes-Benz ML 270 CDI Viti 2003, 13.000 Euro

13000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
KM………: 110.000

Benz-Mercedes ML 270 CDI. Viti 2003, me nafte, ne gjendje speciale, 8 Airbag, Klimate Control, Meshine e zeze complet, Xeon, ESP, Cruize control, Alarm.
Sendilet Electrike me 3 memorje dhe me ngrohje (perpara), xhama te zinj origjinal (pjesa mbrapa e makines),
imobilisier, mbyllje electrike, 1 celes + 1 rezerv (te dy me mbyllje electrike),
700 Euro JVC DVD Player Kasetofon me pult (lexon mp3, mp4, acc, wma, ituness etj), 4 xhamat elektrik,
pasqyra electrike dhe mbylla e tyre elektrike etj etj (Full option)

Timoni ne krahun Anglez, I diskutueshem. Makina ndodhet ne golem.

Pa dogane
13.000 Euro

Nqs keni apartament diku ne golem dhe keni deshire ta nderoni me makinen + disa lek me kontaktoni.

msn: london_man01@hotmail.co.uk

Nr : 0695369492


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1717 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes xhip Mercedes-Benz ML 270 CDI Viti 2003, 13.000 Euro

Durres/Shqiperi


11/02/2010 11:59 am


0695369492


Ofertat Më Të Shikuara