Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes xhip Mercedes-Benz ml 270 cdi Viti 2003

8500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 184

ML ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE, KA 170.000KM, DHE HISTORI SERVICI.
DVD/TV.
CMIMI ESHTE ULUR NE 8.500 EURO SEPSE ME KANE VJEDHUR PASQYRAT NE TIRANE. (shqiperi hesapi).

Tel. : 00355693965532


Fjalë Kyçe:
Statistika: 2661 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes xhip Mercedes-Benz ml 270 cdi Viti 2003

Postuar Nga:

tony19

Tirane


29/08/2009 8:50 am


00355693965532


Ofertat Më Të Shikuara