Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes xhip Mitsubishi pajero Viti 1993

2500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM………: 110000

makina eshte ne gjendje prefekte motorr(2500) pa dogane. goma te reja kondicjoner,e pa perdorur ne shqiperi.me krah anglez.ne gjendje te shkelqyer motorrike xheneirke si dhe ne tapiceri. konsumi 9L per 100KM shitet per arsye mosperdorimi……

Tel. : 0693933395

Cel. : 0693933395


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1001 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi