Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes xhip Mitsubishi Shogun Sport

14000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 250
KM………: 64000 mile

Makine me timon ne krah te djathte e sapo ardhur nga Anglia, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, me antifurt dhe microchip kundra vjedhjeve, full option sport, shume ekonomike, pa dogane.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 961 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes xhip Mitsubishi Shogun Sport

Postuar Nga:

Mitsubishi Shogun Sport

Tirane/Albania


16/09/2009 2:21 pm


0693945824


Ofertat Më Të Shikuara