Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes xhip Nissan Qashqai Viti 2008

Euro

Përshkrimi

Greqi, shes xhip Nissan Qashqai Viti 2008,
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e kuqe
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 85

Auto Action ne Athine shet Nissan Qashqai…Model 08,kambjo manuale,motorr 1.6 Nafte me 115HP,4X4,ABS,ESP,disqe alumini,radio CD,xhama dhe pasqyra elektrike,alarm,ndenjese me palosje,etj.Me 1 vit garanci.Ne gjendje shum te mire…www.autoaction.gr dhe www.car.gr per me shum info.

Tel. : 00302109409009


URL: www.autoaction.gr
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1934 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes xhip Nissan Qashqai Viti 2008