Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes xhip Suzuki GRAND VITARA Viti 2008

18900 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 96
KM………: 16 500

ME VETEM 16 500 KM, NE GJENDJE TE SHKELQYER, E PERDORUR NGA 1 PERSON, NGJYRE GRI TE HAPUR METALIZATO, CMIMI E RE 26 000 EURO TEK DEALERI I SUZUKIT NE AUTOSRTADE, PRODHIM JAPONEZ.

ME KAMIO AUTOMATIKE, MOTORR 2000 CC, SISTEM AVANGUARDE I NDRICIMIT DHE FRENIMIT, KONSUMI 8-11 Lt/100KM, SEDILJE LEKURE NGJYRE E ZEZE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, DISQE TE DERDHUR SPORTIVE,
NDEZJA/FIKJA PA CELES (PULTI ME VALE ELEKTRO-MAGNETIKE), BUTONA TEK TIMONI PER CD PLAYER, MP3 PER 6 CD, ETJ.
Targa TR-R, KASKO PER 1 VIT, SHERBIMET TE KRYERA PARA 3000 KM.


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 4095 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes xhip Suzuki GRAND VITARA Viti 2008 shes xhip Suzuki GRAND VITARA Viti 2008