Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes xhip Toyota Land Cruiser

600000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e kuqe
Kamjo……: manual
Fuqia KW..: 55
KM………: 230.000

Toyota Land Cruiser.
Modifikuar në vitin 2006 dhe përdorur nga Rally Albania për asistencë dhe zbulim trajektore. Nuk perdoret prej 1 viti.
Aktualisht ka: Arganello para dhe mbrapa, bllokues diferencialesh para dhe mbrapa, kompresor 10 bar, dopio bateri, snorchel (tub per marrjen e ajrit ne lume), panel kontrolli i arganellove nga kabina, të gjithe tubat e ajrimit të kambios dhe diferencialeve të ngritura lart, karkasë mbrojtëse brenda kabines, goma 35×12.5 BF Goodrich…. etj
SHITET për arsye të renies së performances në gare.
Shume e pershtatshme per perdorime te tjera si: gjueti, pune ne vende te veshtira, turizem etj…
Çmimi kur është përgatitur 25.000 Euro.
Kontaktoj vetem me cel
Cel. : 0692052391


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 2500 Shikimet Totale, 4 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes xhip Toyota Land Cruiser shes xhip Toyota Land Cruiser shes xhip Toyota Land Cruiser shes xhip Toyota Land Cruiser

Postuar Nga:

Edvin

Tirane


21/08/2009 4:51 pm


0692052391


Ofertat Më Të Shikuara