Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shiten 2 Ford Ranger Pick Up.

Kontakt

Përshkrimi

OKAZION

Shiten 2 Ford Ranger Pick Up.

Viti i prodhimit: 2008
Manual
75 ,000 km
Nafte
Kondicioner
Airbag
Radio CD
Me dogane te paguar dhe targa
Dokumenta te paguara deri ne Shtator 2010
4 dyer
Karroceri
Ngjyra: E bardhe
Ne gjendje te mire

Cmimi: 11.000 euro secila

tel: 0682092089


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1011 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shiten 2 Ford Ranger Pick Up. Shiten 2 Ford Ranger Pick Up. Shiten 2 Ford Ranger Pick Up.

Postuar Nga:

Shiten 2 Ford Ranger Pick Up.

Albania


11/12/2009 3:43 pm


0682092089


Ofertat Më Të Shikuara