Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shitet

2000 Euro

Përshkrimi

makina eshte ne gjendje pune te mire(motor i sapo bere), pa perplasje apo kalbezim llamarine. dokumeta te rregullta dhe kolaudim teknik deri ne 25.12.2011


Fjalë Kyçe:
Statistika: 830 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi