Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet automobili Golf3

2700 Euro

Përshkrimi

Shitet Golf3 Viti 1993,Me Benzin Motor 1,4 Dokumenta Te Rregullta Shqiptare Targa Tr- 2.700 Euro
Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e kuqe
Kamjo……: manual
Fuqia KW..: 110

Shitet Golf 3 Vit Prodhimi 1993 Me Benzin Motor 1,4 Me Xhama Elektrik Timon Hidraulik Me 4 Porta Tapiceri Dhe Llamarin e Paster Me Dokumenta Te Rregullta Shqiptare Targa Tr-

Cel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1144 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Shitet automobili Golf3

Tiranë - Shqipëri


31/10/2009 9:14 am


0692977999


Ofertat Më Të Shikuara