Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet automobili Rover

5000 Euro

Përshkrimi

Shes nje Makine e tipit Rover qe ka karburantin hybrid,ngjyren e zeze,kamjon manual,ftohjen kondicioner si dhe dokumentat e rregullta dhe siguracioni i prere deri ne qershore 2010. Eshte me benzine + impiant gazi.Si dhe fuqine KW66 eshte ne gjendje perfekte dhe per detaje te me tutjeshme na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 936 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet automobili Rover

Postuar Nga:

Rover

Tiranë/Albania


01/09/2009 11:00 am


068 20 99 377


Ofertat Më Të Shikuara