Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Foristrat Ford Excursion

15000 Euro

Përshkrimi

Shitet Foristrat Ford Excursion, Viti 2003,Me Naft Full Opsion Targa Amerikane Ne Gjendje Perfekt 15.000 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri e erret
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 257
KM………: Pak

Shitet Makine Ford Excursion Vit Prodhimi 2003 Me Naft Motor 7000 Konsumi ne 15L/100 Km Full Opsion Me 5 Televizora Digital Me Kamjo Automatike Sallon Meshini Ngjyre Bezh Me Sensor Parkimi Me Te Gjitha Funksionet Ne Regull Ne Gjende Perfekte Motorike Dhe Xhenerike Me Targa Dhe Dokumenta Te Regullta Amerikane

Cel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1780 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Foristrat Ford Excursion Shitet Foristrat Ford Excursion Shitet Foristrat Ford Excursion