Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Golf 4 TDi

6500 Euro

Përshkrimi

Shes Golf 4 e pajisur me Kondiconer e sapo cdoganuar Targa Tr-S Tek Der 6.500 Euro Me Pak Km
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM………: 190 000

Shitet Golf 4 Vit Prodhimi 1999 me NAFT motor 1.9 TDi Me KONDICIONER 4 AirBaCk ABS Xhama & Pasqyra Elektrike Ne Gjendje Perfekte Motorike Dhe Xhenereike Tek Der Njyra Blu e ERET E Sapo Zhdoganuar Targa Tr-S Dokumenta Te Regullta dhe Per Jasht Shtetit Siguracion 1 Vjecar Me CERTIFIKAT PRONESIE Cmimi eshte Pak Fare i Diskutushem….


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1669 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Golf 4 TDi