Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Golf 4 TDi

5.900 Euro

Përshkrimi

Kontaktoj vetem me cel.
Tirane,Shitet Golf 4 TDi (i e kuqe)Viti 1999,Me Kondiconer e sapo cdoganuar Targa Tr-S Tek Der 5.900 Euro Me Pak Km

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM………: 190 000

Shitet Golf 4 Vit Prodhimi 1999 me NAFT motor 1.9 TDi Me KONDICIONER 4 AirBaCk ABS Xhama & Pasqyra Elektrike Ne Gjendje Perfekte Motorike Dhe Xhenereike Tek Der Njyra Blu e ERET E Sapo Zhdoganuar Targa Tr-S Dokumenta Te Regullta dhe Per Jasht Shtetit Siguracion 1 Vjecar Me CERTIFIKAT PRONESIE Cmimi eshte Pak Fare i Diskutushem….

Tel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 3694 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Golf 4 TDi

Postuar Nga:

Okazion

Tiranë


16/08/2009 2:18 pm


0692977999


Ofertat Më Të Shikuara