Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Golf 4 Viti 1999

5500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM………: Pak

Shitet Golf 4 vit prodhimi 1999 me benzin motor 1.6 me kondicioner me 5 porta me targa dhe dokumenta te regullta shqiptare Targa Tr-P makina eshte full opsion
Kontaktoj vetem me telefon
Tel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3315 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Golf 4 Viti 1999 Shitet Golf 4 Viti 1999 Shitet Golf 4 Viti 1999

Postuar Nga:

Okazion

Tirane


21/08/2009 4:23 pm


0692977999


Ofertat Më Të Shikuara