Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Lincoln i zi 1999 me targa USA ose nderrohet me makine automatike

Kontakt

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner

Shitet Lincoln ne gjendje te shkelqyer .
Me targa usa, pa dogane, lekure, full option, ne gjendje te shkelqyer, makine luksoze.
Viti 1999, 8 Cilindra 4.2 benzine. Harxhon rreth 12-13 litra ne linje dhe ne qytet pak me teper.
Okazion – 3000 euro

Ose nderrohet me ndonje makine tjeter, mundesisht me kamio automatike!

0672021679
albtech@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1256 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Lincoln i zi 1999 me targa USA ose nderrohet me makine automatike

Postuar Nga:

armando

vlore, tirane


05/02/2011 3:35 pm


0672021679


Ofertat Më Të Shikuara