Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet makina Alfa Romeo 166

8000 Euro

Përshkrimi

Shitet makina Alfa Romeo 166,diezel dhe ka ngjyre gri metalizato, Kamjo eshte manual ka ftohjen kondicioner dhe fuqia KW 110.. 100.00 Km te kaluara..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1785 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet makina Alfa Romeo 166

Postuar Nga:

Automobil

Tirane


29/08/2009 9:17 am


+393478446078


Ofertat Më Të Shikuara