Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet makina e markes BMW

6500 Euro

Përshkrimi

SHES Veturen e tipit BMW 525 te vitit 1998,me nafte vetura eshte me sedilje lekure,ka ngjyre te zeze.Eshte ne gjendej shume te mire motorike dhe gjenerike, kakina ka vetem pak kohe qe ka hyre ne Shqiperi dhe ka doganen dhe targat.Makina shitet 6500 euro, i padiskutueshem ose mund te nderrohet me ndonje makine tjeter si p.sh kamjo automatike.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3409 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet makina e markes BMW

Postuar Nga:

Automobil

Tiranë/Albania


29/08/2009 9:08 am


0694397355


Ofertat Më Të Shikuara