Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet makina Renault Clio

4600 Euro

Përshkrimi

Shitet Vetura Renault Clio 1.2 me Benzine ka ajre te kondicionuar,marshe manual,disqe sportive e qeles kunder vjedhjes, xhamat elektrik gjithashtu edhe pasqyren elektrike,kompjuter bordi,Radio/Cd-komanda ne timon celsat me pulte,harxhon ekonomikisht 4.91/100km jashte qytetit kurse 5.91/100km brenda dhe jashte qytetut.Makina eshte ne gjendje te persosur dhe e mirmbajtur mire per momentin eshte ne perdorim vetjak dhe me targa gjermane.

shënim: cmimi 4600 euro është pa doganë, dogana kushton rreth 1100 euro te interesuarit le te na kontaktojne.
Automobili ka hyrë në Shqipëri më 20 Gusht, dhe ndodhet në Tiranë..


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2238 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet makina Renault Clio

Postuar Nga:

Automobila

Tiranë/Albania


30/08/2009 10:08 am


0683100978


Ofertat Më Të Shikuara