Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet makine Volkswagen Golf 2. Viti 1989

2500 Euro

Përshkrimi

SHITET AUTOVETURE VOLKSWAGEN GOLF 2.

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e kuqe
Kamjo……: manual
Viti prodhimit 1989
Karburanti: Benzine
Me 5 porta
Motori: 1.4
Kamjo: Manale

Autovetura eshte ne gjendje te mire dhe normale si motorike ashtu dhe xhenerike.
Dokumentacioni eshte i rregullt, taksat dhe siguracioni i paguar deri ne fund te muajit Korrik 2010.
CmimiL 2.500 euro
Nr. kontakti: 0682148640


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1078 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi