Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Mercedes-Benz Sprinter 208 D

4200 Euro

Përshkrimi

Shes Mercedes- Benz Sprinter 208D me cilesite:Diezel ka ngjyre portokalli eshte kamjo manual ka fuqine KW 55 dhe Kilometra 198000….

Gjithashtu ofrojme per Shitje 4xfugona me 9-Vende MB Sprinter, Vitet e prodhimit 98-99 qe jane Pa Dogane qe ndodhen per Momentin ne Gjermani…


URL: www.auto-komo-stuttgart.de
Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 2026 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Mercedes-Benz Sprinter 208 D

Postuar Nga:

Auto Komo

Tiranë/Albania


29/08/2009 11:33 am


0683311222


Ofertat Më Të Shikuara