Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Mercedes -C-class ose kembehet me C-class me portbagazh

7500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 75
KM………: 175000

Shes Benz C 220Disel Eleganz 1996, ose e kembej me C class me portbagazh me te njejta kushte e cmim. Me targa TR- P, ne gjendje super, a/c, dritare elektirke, mbyllje me pult, disqe alumini, ABS, 2 Airbag, imibilaizer, konsum 5,5litra ne 100km ne rruge dhe 8,5litra ne qytet, etj, me taksa e siguracion te paguar deri Janar 2009. Cmimi 7.500euro.
Shitet ose kembehet me C class me portbagazh me te njejtat kushte e cmim.

Cel. : 0694073477


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1123 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Mercedes -C-class ose kembehet me C-class me portbagazh

Postuar Nga:

Shitet Mercedes -C-class ose kembehet me C-class me portbagazh

Albania


24/10/2009 1:05 pm


0694073477


Ofertat Më Të Shikuara