Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet nje Mercedes-Benz E Class 220 CDI Avantgard

7200 Euro

Përshkrimi

Shes nje automobil Mercedes Benz E 220 CDI Avantgard, e sapo ardhur dhe posedon te gjitha keto cilesi: karburantin diezelngjyren te argjente,kamjon tiptronik, ftohjen kondicioner,siguracion 1 vjeqar,pa dogane abs,4 airbag,automatik,Esp,kondicioner,cruise control,compiuter bordi,4 xhama elektrik,sedilje elektrike,sensor per fshirset,larje feneresh,mbyllja e pasqyrave me buton,diqe alumini 16”,sallon lekure,myllje qendrore,me alarm,radio cd,fenere xnenon jashte serie,sherbimet e vajit te bera,harxhon 9 l/100km ne qytet dhe 6l/100km ne linje,makina ndodhet ne Vlore dhe eshte ne gjendje shume te mire,makina mund te mbahet 1 vit dhe me shume pa dogane.(cmimi i diskutueshem).. Atehere na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1226 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet nje Mercedes-Benz E Class 220 CDI Avantgard

Postuar Nga:

Mercedes Benz

Vlore/Albania


31/08/2009 7:16 am


0692475005


Ofertat Më Të Shikuara