Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Renault Clio 1.2 prodhimi vitit 2000

2900 Euro

Përshkrimi

Prodhim i vitit: 2000, Targat e reja: AA-AR
Dopio Airbag, Taksa-siguracion-kolaudim të paguara deri në gusht 2012
Karburanti: Benzin, Ngjyra…..: Gri metalizato, Kamjo……: manuale
Ftohja…..: Kondicioner, Dogane dhe siguracion te paguar, Motorr: 1.2
Në gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike
(shih foton bashkengjitur njoftimit). cmimi 2900 euro ose ekuivalenti ne monedhen vendase.
Personi i kontaktit, cel: 0686023306. oferta eshte prane limitit kohor per aresye emigrimi!


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1597 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Renault Clio 1.2 prodhimi vitit 2000

Postuar Nga:

Gent

Tirane


10/10/2011 1:46 pm


0686023306


Ofertat Më Të Shikuara