Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet Renault Kango Viti 1999

5200 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 92
KM………: Pak

Shitet Renault Kango Vit Pordhimi Tetor 1999 Me NAFT Motor 1,9 (D) Me 5 Dyer (Dyert mbrapa me shin) Me KONDICIONER Xhama Elektrik ABS AIRBACK SRS Mbyllje Qendrore Me Vakum Me Bagazh Goxha Te Mjaftushem.Makine Dhe Familjare Dhe e Dobishme per Pune.Me Dokumenta Te Rregullta Shqiptare.Targa Tr-P
Ne Gjendje Te Shkelqyer Motorike Xhenerike Dhe Vizuale Makine e Mbajtur nga merakli.

Kontaktoj vetem me telefon
Cel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1628 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet Renault Kango Viti 1999

Postuar Nga:

Okazion

Tirane


21/08/2009 4:28 pm


0692977999


Ofertat Më Të Shikuara