Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet, Renault Kango

5200 Euro

Përshkrimi

Shitet Renault Kango. Viti 1999,Me nafte motor 1.9(d) Kondicioner. te gjitha dokumentat te Regullta Targa Tr-P.
Me 5 Dyer (Dyert mbrapa me shin) Ka xhamat Elektrik ABS AIRBACK SRS Mbyllje Qendrore Me Vakum Me Bagazh Goxha Te Mjaftushem.
Ne Gjendje Te Shkelqyer Motorike Xhenerike Dhe Vizuale Makine e Mbajtur nga merakli.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 972 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Renault Kango

Tirane/Albania


16/09/2009 2:11 pm


0692977999


Ofertat Më Të Shikuara