Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shitet volkswagen pasat

4600 Euro

Përshkrimi

VOLKSWAGEN PASSAT TDI me ( I te kuqe) e vitit 1998, blu metalizato,klimatronik,4-5 dyer, abs esp,versioni shume ekonomik i konsumit,konsumi mesatar i kombinuar 5,5 lt ne 100 km.makina sapo ka hyre dhe eshte me targat e reja alb.makina ka 175000 km reale


URL: http://www.ofroj.com)
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1003 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shitet volkswagen pasat