Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI 2013 me GARANCION nga VW

18800 Euro

Përshkrimi

Shitet GOLF 7 Trendline 1.6 TDI CR me 77kW(105KF) vp. 2013, regjistrim deri 09/2014, me GARANCION nga VW
Extra:
Goma Dimri M+S dhe Vere
Climatronic
Radio CD me Touchscreen
Bordcomputer
5 Dyer
Xhamat elektronik P
asqyret elektronike dhe me nxemje
Auto Hold Function
Ngjyra Metalike

Per info me te hollsishme thirrum ne tel ose shkruaj email


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1474 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI 2013 me GARANCION nga VW Shitet VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI 2013 me GARANCION nga VW Shitet VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI 2013 me GARANCION nga VW

Postuar Nga:

Shuhab Isat Krasniqi

Prishtine


11/12/2013 7:56 am


044655633


Ofertat Më Të Shikuara