Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shitet xhip Jeep Cherokee

10000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: jeshile
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 220
KM………: 130000

Shitet Jeep Cherokee Vit Prodhimi 2000 Me NAFT Motor 3000 Kamjo Automatike 4×4 me 130 000 Km Orgjinale Me Klima Sallon Meshini Ngjyre Bezh Full Opsion Ne Gjendje Perfekte Motorike Xhenerike Dhe Vizive Vizuale Sherbime Te Kryera Te Gjitha Ne Itali Ke Concesionari e Sapo Ardhur Nga Italia Me Dokumenta Dhe Targa Te Rregullta Italiane Targat Dhe Dokumentat e Makines Lihen Per Gjithmon
Kontaktoj vetem me telefon
Cel. : 0692977999


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3536 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shitet xhip Jeep Cherokee Shitet xhip Jeep Cherokee Shitet xhip Jeep Cherokee Shitet xhip Jeep Cherokee