Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SsangYong- Rexton Black & Grey

Kontakt

Përshkrimi

REXTON i Zi dhe Gri janë makina të firmës SsangYong me motorë 270 Xdi dhe kuti të marsheve Mercedes, Klimatronic, ABS, ESP, 4 x 4, lëkurë dhe me shumë ekstra dhe veti tjera. Viti i prodhimit 2006. Janë me doganë, taksa dhe TVSH të paguar.
Cmimi:

REXTON I ZI 15 000 €
REXTON GRI 19 720 €


URL: http://www.ratolakosova.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 960 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

SsangYong- Rexton Black & Grey SsangYong- Rexton Black & Grey SsangYong- Rexton Black & Grey

Postuar Nga:

alban zeqiri

10 000 Prishtine, Kosove Zona Industriale Veternik p.n.


13/07/2010 6:25 am
Ofertat Më Të Shikuara