Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, shes Furgon Ford Tranzit 2002 , 3.500 Euro i sapo ardhur nga Anglia (berryli)

3500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner

OKAZION OKAZION OKAZION

Shes ose nderroj me makine te vogel(kundrejt pageses ne te dyja krahet une ose bleresi varet nga makina) furgon Ford Tranzit i sapo ardhur nga Anglia viti 2002 me timon ne krah te djathte me motor V1.9 ne gjendje shume shume te mire.Forgoni ka 5+1 vende si edhe vend per mall.Furgoni harxhon 6-7 l/100km,celesa rezerve me pult komandimi per te gjitha dyert dhe senzore parkimi.Furgoni eshte ideal per nje kompani te vogel me punetare pasi merr 5 punetore plus shoferi si edhe ngarkon mall, po ashtu edhe per trasport malli dhe 5 pasagjere njokohesisht.Furgoni perpara eshte perdorur nga nje kompani e vogel elekticistash dhe eshte i mbajtur shume mire dhe nuk ka shume kilometra,pjesa e bredshme e furgonit eshte veshur shume bukur me dru.Nga jashte fugoni eshte si i ri dhe pa demtime ose regullime si ne vitin e prodhimit.Ka edhe kater goma te reja te sapo vena michelin me vlere te blere ne Angli 280 paund.

Cel. : 0696186312


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1332 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Tirane, shes Furgon Ford Tranzit 2002 , 3.500 Euro i sapo ardhur nga Anglia (berryli) Tirane, shes Furgon Ford Tranzit 2002 , 3.500 Euro i sapo ardhur nga Anglia (berryli) Tirane, shes Furgon Ford Tranzit 2002 , 3.500 Euro i sapo ardhur nga Anglia (berryli) Tirane, shes Furgon Ford Tranzit 2002 , 3.500 Euro i sapo ardhur nga Anglia (berryli)

Postuar Nga:

sela 34

berryli


02/02/2011 10:48 am


0696186312


Ofertat Më Të Shikuara