Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Blej Bagazh plastik qe vendoset mbi tavanin e makines

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj te blej bagazh plastik qe vendoset mbi tavanin e makines. Ne gjuhen shqip nuk gjej emer tjeter per ta percaktuar me sakte. Ne gjuhen Angleze quhet: Roof Top Cargo Box.
Kjo kuti montohet mbi pjesen e siperme te makines dhe perdoret kryesisht ne udhetime. Kur pjesa e bagazhit nuk mjafton per te mbajtur te gjithe cantat dhe valixhet, perdoret kjo kuti dhe eshte shume praktike.

e-mail: sokol.shahini@tata.al
Cel. : 00355 68 20 47999


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1144 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Sokol Shahini

Tirane


20/08/2009 12:54 pm


00355 68 20 47999


Ofertat Më Të Shikuara