Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

bojatisje

Kontakt

Përshkrimi

kam punur ne itali si stukator dhe drejtim llamarine kam 1 vit e gjys qe kam ardhur ne shqiperi dhe kam mesuar edhe te lyej kam lyer kamjonat e kastratit al-petrol etj.per me sh informacion me kontaktoni ne nr e tel


Fjalë Kyçe:
Statistika: 593 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

romi

kerkoj qe kushtet dhe rroga te jen te kenaqshme


30/09/2014 8:44 am


0682580376


Ofertat Më Të Shikuara