Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Dentiste ose perkthyese anglisht italisht frengjisht

Euro

Përshkrimi

Kerkoj pune si dentiste part time se jam diplomiar ne kete dege dhe kam eksperienca pune dhe licence mjekesore.Gjithsesi do te me pelqente dhe nje pune si perkthyese anglisht italisht ose frengjisht nga shtepia.Email:odetahanaj@gmail.com ose 0694716285


URL: www.ofroj.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1201 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Odeta Hanaj

Tirand Qyteti Studenti


20/10/2012 7:53 am


0694716285


Ofertat Më Të Shikuara