Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

farmaci

Euro

Përshkrimi

Kam mbaruar fakultetin e farmacise kam 3 vite experience kam te mbrojtur gjuhen angleze paketten office dhe patente te klasit B kam afetsi sh.mira komunikuese dhe njohje te ilaceve.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 733 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi