Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Filluan rekrutimet tek Call-Centeri me e ri ne Tirane \

Euro

Përshkrimi

Vjen ne Tirane , eksperienca 11 vjecare e \”XL WORLD\” nen emrin e \”PRO-Marketing\” tashme me prane jush.

KERKOJME 100 OPERATOR/E me eksperience pune apo njohuri te mira te gjuhes italiane ne te folur.
Per Operatoret me eksperience do ofrohen kushte dhe pagesa mjaft te kenaqshme.

Mundesi rritje ne karriere!

Presim dhe aplikime per Asistent, Supervisor, TeamLeader dhe me eksperienca te ndryshme ne call-Center.

Na kontaktoni per te rezervuar nje takim interviste, koha eshte e limituar !!!

Ju mirepresim,

Contact:

Cel : 0693652003


Fjalë Kyçe:
Statistika: 766 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Fationa

Tirane


20/09/2011 4:40 am


0693652003


Ofertat Më Të Shikuara