Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkohet Part Time Call Center

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, kerkohet part time call center
Kompania “Nobel-AL”

Kerkon te punesoje shume shpejte nje vajze ne pozicionin e Prezantueses se nje produkti.

* Aplikanti duhet te kete eksperience pune te meparshme si Sales Manager ose ne Call Center.
* Duhet te jete e shkathet
* Duhet te jete e paraqitshme.
* Mosha 20-27 vjec
* Te kete deshire te punoje

Orari i punes do te jete Part-Time,
Pagesa e kenaqshme, Baze + %
E djela pushim

Te interesuarit luten te dergojne CV ne adresen e e-mailit shaidashabani@gmail.com dhe te kontaktojne ne nr e cel: 068 522 94 91

Cel. : 00 355 68 522 94 91


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1402 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkohet Part Time Call Center

Tiranë - Albania


21/10/2009 4:00 pm


00 355 68 522 94 91


Ofertat Më Të Shikuara