Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkohet

Kontakt

Përshkrimi

Dajti Construxion kerkon ekonomist me eksperience (me kohe te plote)si dhe arkitekt,
Te interesuarit te kontaktojne ne adresen tone te e-mailit info@dajti-construxion.com
ose ne numrat e telefonit 0692096282/0692090282


URL: www.dajti-construxion.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 646 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi