Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj HTC Touch pro diamont

Kontakt

Përshkrimi

Kerkoj nje telefon HTC touch pro diamont te jete ne kuti dhe te kete nje qmim te arsyeshem..


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1236 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kerkoj HTC Touch pro diamont

Postuar Nga:

HTC Touch

Tiranë/Albania


05/09/2009 2:29 pm


0672765328


Ofertat Më Të Shikuara