Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj Kamer Pro/Sony/panasonic/jvc/Dvcam-dvpro-dv/mini dov

1800 Euro

Përshkrimi

Tirane, kerkoj KAMER PRO/sony/panasonic/jvc/ DVCAM-DVCPRO-DV/MINIDV PRO. 3CCD
KERKOJ KAMER PROFESIONALE DVCAM,DVCPRO OSE DV-MINI DV STANDART E MADHE SUPI, JO E VOGEL.. TE PERDORUR NE GJENDJE TE MIRE,ME TE GJITHA AKSESORET E SAJE ORIGJINALE[KARIKUES,BATERI..ETJ[PREFEROJ SONY DSR 250,DSR 390,..OSE JVC,OSE PANASONIC,],..MOS TE JETE ME E DEMTUAR NGA PAMJA E JASHTEME’ JO SHUME E VJETER SI MODEL..CMIMI SIPAS MARREVESHJES,POR TE JETE I PRANUESHEM ME CMIMET AKTUALE NE EUROPE,POR JO ME TEPER SE 1300 DERI NE 1800 EURO SIPAS KAMERES DHE MODELIT..PER ME SHUME INFO, NE CEL:0692131223..OSE NE E-MAIL: avstudosda@yahoo.com

Cel. : 0692131223


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1703 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kerkoj Kamer Pro/Sony/panasonic/jvc/Dvcam-dvpro-dv/mini dov