Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj nje automobil Nissan Primera

Euro

Përshkrimi

Kerkoj te blej nje automobil si Nissan Primera me moror 1.6 dhe ngjyre vishnje te jete pa dokumenta dhe ftohjen kondicioner.Per detaje me te hollesishme me kontaktoni…


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1143 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kerkoj nje  automobil Nissan Primera

Postuar Nga:

Nissan Primera

Tiranë/Albania


02/09/2009 1:01 pm


0692476821


Ofertat Më Të Shikuara